Ćwiczenia z demokracji [WARSZTAT DLA MŁODZIEŻY]

opublikowano: 2016-11-23 15:26, zwlodarczyk

Centrum Komunikacji Społecznej zaprasza na „Ćwiczenia z demokracji”. Warsztat, podczas którego zaprezentujemy kilka narzędzi partycypacji, które pomagają mieszkańcom brać aktywny udział w życiu miasta.

Wyobraźmy sobie miasto, w którym głos i wola mieszkańców są decydujące, w którym mieszkańcy to aktywni obywatele i aktywne obywatelki, włączone w proces zarządzania. Takim miastem może być Warszawa.

Partycypacja może być częścią codziennego doświadczenia. Przyjdź i sprawdź jakie są sposoby do zabierania głosu, konsultowania i realizowania swoich pomysłów we współpracy z innymi mieszkańcami, grupami, organizacjami i urzędami. Miasto to my.

Podczas spotknai bedziemy rozmawiać m.in. o miejscach aktywności lokalnej, które mogą być miejscem działań młodzieży.

Zapraszamy na „Ćwiczenia z demokracji. Warsztat dla młodzieży w wieku 13-19 lat.” do Warsztatu przy pl. Konstytucji 4

środa, 30 listopada, godz. 15.30-19.30

Prosimy zgłaszać swój udział poprzez email na adres: politykamlodziezowa@um.warszawa.pl