Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

⭐ RUSZA KURS INICJATYWY LOKALNEJ [4. urodziny inicjatywy] ⭐

opublikowano: 2017-09-29 15:31, zwlodarczyk

W październiku obchodzimy w Warszawie 4 urodziny inicjatywy lokalnej – narzędzia, z którego mogą korzystać mieszkanki i mieszkańcy Warszawy, kiedy chcą zrealizować swój pomysł na lokalne działania.

Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalny urodzinowy Kurs Inicjatywy Lokalnej dla mieszkańców. Będzie on poświęcony organizacji pikników, świąt i innych wyjątkowych wydarzeń sąsiedzkich.

Podczas cyklu pięciu spotkań będą mogli Państwo dowiedzieć się nie tylko o technicznych aspektach realizacji inicjatywy lokalnej, ale również wziąć udział w warsztatach dotyczącym m.in. lokalnej promocji, tworzenia plakatów czy gotowania na wydarzenie sąsiedzkie. Wszystkie spotkania poprowadzą praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach. Zajęcia będą odbywać się od 10 do 21 października 2017 r. w godzinach popołudniowych.

Udział w kursie jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy są obowiązkowe.

Prosimy o przesłanie wiadomości potwierdzającej chęć udziału na maila: inicjatywa@um.warszawa.pl lub zgłoszenie telefoniczne pod numer: 22 44 33 184, 22 44 33 484 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15).

 

ZAPRASZAMY!

Pliki do ściągnięcia

  1. (plik: Program urodzinowego kursu inicjatywy lokalnej.pdf, rozmiar pliku: 1960.2 KB)