Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie - ruszył nabór wniosków!

opublikowano: 2016-01-13 16:04, zwlodarczyk

Zachęcamy do zgłaszania projektów wydarzeń społeczno-kulturalnych w konkursie na program Rotacyjnego Domu Kultury!

Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie został utworzony w związku z realizacją budżetu partycypacyjny w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w roku 2015.

Ideą pomysłu jest stworzenie na terenie Osiedla Jazdów przestrzeni otwartej dla podmiotów i osób pragnących realizować działania kulturalne i społeczno-kulturalne, adresowane do społeczności lokalnej - mieszkańców Dzielnicy i całej Warszawy.

Działalność RDK będzie opierać się na realizacji projektów zgłaszanych przez organizacje, instytucje, grupy nieformalne, osoby fizyczne. Przedsięwzięcia będą mogły mieć formę jednorazowych projektów / inicjatyw / spotkań bądź cyklu wydarzeń.

UWAGA: Rusza I nabór wniosków!

To pierwszy z planowanych na 2016 rok naborów wniosków, dlatego organizatorzy mają nadzieję, że zaskoczycie ich różnorodnością i pomysłowością swoich projektów!

Na zgłoszenia, z największą niecierpliwością, ciekawością i jeszcze pustym Domkiem, organizatorzy czekają do 18 stycznia 2016r.!

Regulamin konkursu i wzór wniosku jest dostępny w załączeniu oraz na stronie Domu Kultury Śródmieście, będącego dysponentem Rotacyjnego Domu Kultury na Jazdowie:
http://dks.art.pl/index.php?p=news&s=526

Pliki do ściągnięcia

  1. Regulamin Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie (plik: rdk_-_regulamin.pdf, rozmiar pliku: 288.4 KB)
  2. Wniosek na realizację projektu Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie (plik: rdk_-_wniosek_realizacja_projektu_-_zalacznik_nr_1_do_regulaminu.doc, rozmiar pliku: 42.5 KB)
  3. Mapka Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie (plik: rdk_mapa.png, rozmiar pliku: 330.3 KB)