Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Podwórkowa Gwiazdka - podsumowanie

opublikowano: 2015-01-08 10:18, a.matan

Podwórkowa Gwiazdka to inicjatywa, która rozpowszechnia się wśród warszawskich sąsiedztw za sprawą programu Q Ruchu Sąsiedzkiego, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. W grudniu zeszłego roku kilkadziesiąt podwórek zorganizowało swoje małe lokalne święto.

Na czym polegały te inicjatywy, kto i jak je rozpoczął, gdzie się odbyły i przede wszystkim - do dalej? Na te pytania wszyscy zainteresowani lokalnością będą mogli uzyskać odpowiedź już 13 stycznia. Oto zaproszenie, które dostaliśmy od Q Ruchu Sąsiedzkiego:

Serdecznie zapraszamy wszystkich organizatorów inicjatyw sąsiedzkich na spotkanie podsumowujące Podwórkową Gwiazdkę 2014, które odbędzie się we wtorek, 13 stycznia w godzinach 18.00-20.00 w klubokawiarni "Jaś i Małgosia" na Al. Jana Pawła II 57. Wspólnie porozmawiamy o sukcesach Waszych ubiegłorocznych inicjatyw, wymienimy się doświadczeniami oraz omówimy sąsiedzkie plany na Nowy Rok. Z przyjemnością wręczymy Wam pamiątkowe dyplomy :) Gorąco zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia filmu z Podwórkowej Gwiazdki.

Na pewno skorzystamy z zaproszenia i Was także do tego zachęcamy.