Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Ostatnie w tym roku ŚNIADANIE SPÓŁDZIELNI KULTURY

opublikowano: 2017-12-01 11:22, a.matan

Zapraszamy na 5. - ostatnie w tym roku - śniadanie w “Dobrym towarzystwie” ze Spółdzielnią Kultury! 

Inspirować będzie GPAS - Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, która podzieli się doświadczeniami i sprawdzonymi metodami pracy ze społecznością lokalną.

---------------
Spółdzielnia Kultury to internetowa przestrzeń, w której instytucje, organizacje, grupy nieformalne, miejsca aktywności lokalnej i wszyscy chętni, nieodpłatnie dzielą się swoimi zasobami – przestrzenią, sprzętem, produktami kultury. Znajdziemy tam zasoby, które możemy pożyczyć nieodpłatnie na organizację działań lokalnych/kulturalnych/społecznych, które są niekomercyjne i otwarte dla mieszkańców Warszawy. Każdy może skorzystać z zasobów Spółdzielni Kultury, każdy też może udostępnić swój zasób.

Realizowana jest już idea dzielenia się jedzeniem, samochodami, swoim czasem i umiejętnościami. Pożyczamy sobie różne rzeczy na różnych zasadach. Co zyskujemy? Dlaczego warto się dzielić? Jak to robić jako instytucja/organizacja/miejsce/grupa osób? Co może być ważne dla mnie, a co ważne jest dla innych? 

Spotykajmy się na smacznym śniadaniu - poznajmy się, rozmawiamy, inspirujemy.

Kiedy? 8 grudnia,10.00-12.00
Gdzie? DZIKA Strona WISŁY, Pl. Hallera 5

Wstęp wolny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy do 4 grudnia: greta@dorozkarnia.pl

Pierwszeństwo zapisów mają przedstawiciele organizacji/instytucji/miejsc/inicjatyw, które są zarejestrowane na stronie Spółdzielni Kultury.

Dlaczego warto spotkać się na śniadaniu?
- dostaniesz moc motywacji, inspiracji i energii do działania
- poznasz punkt widzenia wielu osób - spotkanie jest możliwością wymiany doświadczeń, wiedzy
- poznasz inne osoby z Dzielnicowych Domów Kultury, instytucji i organizacji, dla których idea dzielenia się różnymi zasobami jest ważna
- będziesz w “dobrym towarzystwie” i zrobisz coś dobrego dla miasta i jego mieszkańców

Spółdzielnia Kultury powstała z inicjatywy dzielnicowych domów kultury, realizowana jest przez Warszawski Program Edukacji Kulturalnej i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

www.spoldzielniakultury.waw.pl
Bezpłatny wstęp