Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Oferty konkursowe - razem czy osobno? Warsztaty informacyjno-sieciujące

opublikowano: 2015-10-13 17:13, zwlodarczyk

W listopadzie 2015 roku Centrum Komunikacji Społecznej ogłosi konkurs na wsparcie warszawskich działań lokalnych „Warszawa lokalnie” oraz konkurs na prowadzenie Centrum Społecznego Paca. Ze względu na rozmiar i złożoność ww. konkursów, CKS doceniać będzie tzw. oferty wspólne, czyli składane przez co najmniej 2 organizacje pozarządowe.

Serdecznie zapraszamy na otwarte warsztaty informacyjno-sieciujące, na których :

  • wyjaśnimy czym są oferty wspólne, i o czym warto pamiętać przy ich składaniu
  • opowiemy o zmianach w Ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dotyczących podzlecania zadań publicznych
  • stworzymy przestrzeń do poznania się i sieciowania organizacji o podobnych celach

 

Konkurs: Centrum Społeczne Paca

Spotkanie przeznaczone dla organizacji zainteresowanych składaniem ofert w konkursie na prowadzenie Centrum Społecznego Paca i wspieranie działań lokalnych na terenie Zintegrowanego Programu Rewitalizacji (ogłoszenie konkursu po 15 listopada) odbędzie się we Wtorek 20 października w godz. 17.00-18.30 w Muzeum Warszawskiej Pragi  (ul. Targowa 50/52).

 

Konkurs: „Warszawa lokalnie”

Spotkanie przeznaczone dla organizacji zainteresowanych składaniem ofert w konkursie na wspieranie warszawskich działań lokalnych „Warszawa lokalnie” (ogłoszenie konkursu po 9 listopada) odbędzie się w piątek 23 października 2015 w godz. 15.30-17.00 w kawiarni Stacji Muranów (Andersa 13).

Serdecznie zapraszamy,

 

Więcej informacji o konkursach na stronach:

Konkurs „Warszawa lokalnie”

Konkurs Centrum Społeczne Paca