Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Jesienne śniadanie Spółdzielni Kultury

opublikowano: 2017-09-06 11:59, a.matan

Zapraszamy serdecznie na czwarte już  "Śniadanie w  Dobrym Towarzystwie" ze Spółdzielnią Kultury. Spotykamy się, rozmawiamy, wymieniamy pomysłami, budujemy sieć współpracy - a wszystko w oparciu o ideę dzielenia się.

Tym razem inspirować nas będzie Jaśmina Wójcik - artystka wizualna, autorka prac wideo, rysunków, projektów w przestrzeni miejskiej, animatorka akcji, która opowie nam o swojej twórczej pracy ze społecznościami lokalnymi.

Śniadanie odbędzie się 19 września, w godzinach 10.00-12.00 w Otwartej Kolonii, filii Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 15. Otwarta Kolonia położona jest w  bardzo ciekawym miejsce, w którym ponad 100 lat temu Hipolit Wawelber zbudował niezwykle nowoczesne, prototypowe osiedle (m.in tu można o nim poczytać).

Dodatkowo, podczas śniadania obejrzeć będzie można niezwykłe lalki z "Budki z historiami" - miejsca w którym mieszkańcy dzielili się swoimi wolskimi opowieściami w ramach projektu OdNOWA (realizowanego przez Fundację Na Miejscu w partnerstwie z firmą SKANSA, Urzędem Dzielnicy Wola i Wolskim Centrum Kultury).

Wstęp jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy do 11 wrześniagreta@dorozkarnia.pl

Pierwszeństwo zapisów mają przedstawiciele organizacji/instytucji/miejsc/inicjatyw, które są już zarejestrowane na stronie Spółdzielni Kultury (nawet jak jeszcze nie zdążyły podzielić się jakimś zasobem:)).