Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Jakie miejsce dla mieszkańców przy al. Armii Ludowej? [KONSULTACJE...

opublikowano: 2017-08-28 09:58, zwlodarczyk

Jakie miejsce dla mieszkańców przy al. Armii Ludowej? [KONSULTACJE SPOŁECZNE MAL-U]

Już niebawem przy alei Armii Ludowej 9 powstanie nowe miejsce dla mieszkańców. Zanim to jednak nastąpi konieczny jest solidny remont lokalu i zaaranżowanie wnętrza.

 
Chcemy, by to miejsce było przyjazne, wygodne i odpowiadało na potrzeby osób, które będą w nim spędzać czas.
 
Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Śródmieścia Południowego i wszystkich zainteresowanych nowym miejscem do włączenia się w proces jego urządzania.
 
Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

Konsultacje społeczne trwają od 6 lipca do 22 września 2017 roku


Na początek:

  • 13 lipca (czwartek) w godzinach 17.00 – 20.00 spotykamy się w Warsztacie Warszawskim przy placu Konstytucji 4 na warsztacie prowadzonym przez zespół architektów.

W trakcie warsztatu odpowiemy sobie na pytanie, jakie funkcje powinno pełnić nowe Miejsce Aktywności Lokalnej. Na podstawie wyników wspólnej pracy architekci opracują wytyczne i ruszy gruntowny remont pomieszczeń.

 

W dalszej kolejności:
  • Spotkamy się na kolejnym warsztacie z architektami, by wspólnie wypracować koncepcje aranżacji wnętrza nowego MAL-u. Po warsztacie architekci przygotują prototypy aranżacji.
Spotkanie z architektami odbędzie się w sobotę, 2 września w godzinach 11.00 – 14.00 w Warsztacie Warszawskim przy pl. Konstytucji 4. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, ale prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mejlowo – kontakt@kolektywbadawczy.pl lub telefonicznie – 501 163 138.
 
  • Prototypy aranżacji będzie można zobaczyć i ocenić w punktach konsultacyjnych w Bibliotece Publicznej przy ul. Marszałkowskiej 9/15. Każdy będzie mógł wyrazić opinię i podpowiedzieć, co jeszcze można poprawić w projektowanym wnętrzu. Czekamy na państwa:
  • w poniedziałek, 18 września w godz. 16.00 – 19.00
  • we wtorek, 19 września w godz. 11.00 – 14.00

 

  • Zapraszamy również do interakcyjno-animacyjnego punktu konsultacyjnego podczas Święta Ulicy Oleandrów!
  • sobota, 23 września w godz. 12.00 – 15.00, ul. Oleandrów
 
Konsultacje społeczne trwają do 22 września 2017 roku. Na podstawie Państwa opinii architekci opracują finalną koncepcję wnętrza. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu: