Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Jak powinno wyglądać nowe miejsce aktywności lokalnej w Śródmieściu?

opublikowano: 2017-07-11 10:41, a.matan

O to już w najbliższy czwartek zapyta Was Kolektyw badaczy.

Informacja prosto od Kolektywu:

Już niebawem przy alei Armii Ludowej 9 powstanie nowe miejsce dla mieszkańców. Zanim to jednak nastąpi konieczny jest solidny remont lokalu i zaaranżowanie wnętrza. Chcemy, by to miejsce było przyjazne, wygodne i odpowiadało na potrzeby osób, które będą w nim spędzać czas. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Śródmieścia Południowego i wszystkich zainteresowanych nowym miejscem do włączenia się w proces jego urządzania.

Jak można wziąć udział w konsultacjach:

Na początek:
13 lipca (czwartek) w godzinach 17.00 – 20.00 spotykamy się w Warsztacie Warszawskim przy placu Konstytucji 4 na warsztacie prowadzonym przez architektów Monikę Arczyńską i Łukasza Pancewicza (a2p2).

W trakcie warsztatu odpowiemy sobie na pytanie, jakie funkcje powinno pełnić nowe Miejsce Aktywności Lokalnej.

Na podstawie wyników wspólnej pracy architekci opracują wytyczne i ruszy gruntowny remont pomieszczeń.

W dalszej kolejności:
Na początku września (dokładny termin i miejsce podamy w połowie sierpnia) spotkamy się na kolejnym warsztacie z architektami, by wspólnie wypracować koncepcje aranżacji wnętrza nowego MAL-u. Po warsztacie architekci przygotują prototypy aranżacji.

W połowie września prototypy aranżacji będzie można zobaczyć i ocenić w punktach konsultacyjnych (dokładne terminy i lokalizacje podamy w połowie sierpnia). Każdy będzie mógł wyrazić opinię i podpowiedzieć, co jeszcze można poprawić w projektowanym wnętrzu.

Na podstawie Państwa opinii architekci opracują finalną koncepcję wnętrza.

Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem kontakt@kolektywbadawczy.pl lub telefonicznie pod numerem 501 163 138. Do zobaczenia już 13 lipca!

Konsultacje społeczne trwają do 22 września 2017 roku.

 

My na pewno tam będziemy. Do zobaczenia!