Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Zgłoś się do V Dnia Sąsiada!

opublikowano: 2014-03-25 08:30, ewa.budziszewska

Szykujemy się do kolejnej, V już edycji ogólnowarszawskiego święta mieszkańców i lokalności. Jak co roku czekamy na Wasze zgłoszenia - deklaracje chęci wzięcia udziału i zorganizowania wspólnie z Waszymi sąsiadami dowolnego spotkania: małego czy dużego, kulinarnego czy historycznego, na świeżym powietrzu czy w wybranej przez Was przestrzeni.

Finał tegorocznego Dnia Sąsiada zaplanowany jest na 31 maja (sobota), ale pamiętajcie, że możecie wybrać inny dogodny dla Was termin (od połowy maja do połowy czerwca).

Prosimy poświęcić chwilę na wypełnienie poniższego formularza. To ważne, ponieważ na jego podstawie podejmiemy decyzję, którzy organizatorzy otrzymają od nas:

1) wsparcie "patronackie" = zamieszczenie w Katalogu Punktów Sąsiedzkich, informowanie o inicjatywie na stronach internetowych Q-Ruchu Sąsiedzkiego

2) wsparcie promocyjne = pakiet materiałów promocyjnych (plakaty do samodzielnego wypełnienia, torby ekologiczne i firmowe balony) + 1)

3) wsparcie materialne = Niezbędnik Sąsiedzki wypełniony materiałami plastycznymi i papierniczymi + 1) + 2)

Prosimy także o informowanie nas w razie, gdyby zachodziły jakieś poważne zmiany (np. miejsca czy terminu spotkania) w Waszych planach , które, co zupełnie zrozumiałe, są w tym momencie niepewne.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 18 kwietnia (piątek).

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z koordynatorką Dnia Sąsiada, Anną Warwas (annaw@cal.org.pl).