Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Rodziny Piknik MotoMamusie 2014

opublikowano: 2014-05-09 13:54, ewa.budziszewska

Kolejna warszawska inicjatywa lokalna! Tym razem zrealizowana przez Dzielnicę Białołęka m.st. Warszawy. Już  24 maja od godz. 11.00 w Parku Henrykowskim odbędzie się ,,Rodziny Piknik MotoMamusie 2014”. Pomysłodawcy projektu wspólnie z Urzędem Dzielnicy Białołęka zorganizują piknik który został podzielony na tematyczne sektory, tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Uczestnicy pikniku, pod okiem ratowników medycznych, będą mogli pogłębić swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Straż pożarna przygotuje specjalny pokaz akcji ratunkowej, a rodzice będą mogli dopingować swoje pociechy zmagające się w zawodach biegowych. Organizatorzy zachęcają do udziału m.in. w paradzie motocyklowej, warsztatach naprawy motocykli, a rodziców do skorzystania z warsztatów w postaci szkoleń m.in. z chustowania niemowląt czy masażu shantala. Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji jak np. jazda konna, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, pneumatyczne zamki i zjeżdżalnie, a także stanowisko euro-bungee oraz bezpłatne stoiska z watą cukrową i popcornem.

Niewątpliwie atrakcją imprezy będzie możliwość skorzystania z symulatorów zderzeń oraz dachowania, które specjalnie na tę okazję przygotuje Instytut Transportu Drogowego, który od wielu lat prowadzi szeroko zakrojone działania profilaktyczne i edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Oprawę muzyczną festynu zapewni poznański zespół MOKROFON, który wykona koncert o rockowym brzmieniu. Cała impreza odbędzie się pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Do zobaczenia!

 

Pliki do ściągnięcia

  1. Plakat wydarzenia (plik: Dok1.doc, rozmiar pliku: 1910.5 KB)